KAS YRA ATSIMAINYMAS? 

Atsimainymas – tai studentų bendruomenė, įsikūrusi šv. Jono brolių vienuolyne. Iš visos Lietuvos kilę ir visokiausiomis sritimis užsiimantys “Atsimainymo” studentai nori gyventi krikščioniškomis  vertybėmis, tiek padėdami vienas kitam, tiek priimdami pagalbą iš brolių-vienuolių.

 

 

 

KODĖL ATSIMAINYMAS?  

Atsimainymas – tai Kristaus žmogiškume suspindėjęs jo dievystės grožis, kurį patyrė jo artimiausi mokiniai
(žr. Mk. 9, 2- 8).
Petras, vienas iš šio įvykio dalyvių, sušuko Jėzui: Gera mums čia būti! Šia įspūdinga džiaugsmo patirtimi mokiniai  buvo sustiprinti, kad būtų ištikimi jų tikėjimo kelionėje. Šis Jėzaus ir jo mokinių gyvenimo epizodas, kartu su visa Evangelija, įkvepia Atsimainymo bendruomenę ir jos vertybes.  

 
 

 

KOKIOS YRA ATSIMAINYMO BENDRUOMENĖS VERTYBĖS IR SAVYBĖS? 

  1. Draugiškumas. 
  2. Ramstis tikėjimo kelionėje. 
  3. Atsakomybės ugdymas. 

KAIP GYVENAME ATSIMAINYME

Be įprasto studijų gyvenimo ritmo, tris kartus per savaitę susitinkame trumpam pasimelsti ir pabendrauti. Kiekvienas turi tam tikras atsakomybes, pirmiausiai susijusias su studentų namų priežiūra. Taip pat palaikome ryšį su broliais – vienuoliais. Be įprasto ryšio su atsakinguoju broliu, vieną mėnesio šeštadienį praleidžiame visą dieną su broliais. Taip pat turime bent dvi savaitgalio išvykas per metus. 

KOKIE PRIVALUMAI? 

​Nuostabi vieta tiek architektūriniu, tiek gamtos atžvilgiais. Taip pat patogus susisiekimas su miesto centru ir Saulėtekiu – bene svarbiausiomis kryptimis Vilniaus studentams. Bevielis internetas, stalo teniso stalas, didelis poilsio kambarys, erdvi virtuvė ir t. t. ​

KUR? 
Antakalnio g. 27.  

UŽ KIEK?  

120 € per mėnesį.

KONTAKTAI 

Br. Wojtek
Tel. nr. +370 601 73 263
El. paštas: fr.wojtek@gmail.com 


Ką apie Atsimainymą mano studentai?

                            

Neabejotinai rekomenduoju visiems ieškantiems prasmės, išsipildymo ar sielos ramybės apsvarstyti galimybę čia gyventi. (Aurimas)

 

Vieta aiškiau susidėlioti apie ką yra Bažnyčios bendruomenė. Laikas ne tik studijoms, bet kartu ir saviugdai -auginti suvokimą elgtis atsakingai, priimti ir sau, ir kitam tinkamus bei palankius sprendimus. (Justas) ​

 

Tiesiog pradėjau gyventi tikrąja to žodžio prasme, nes prieš tai buvau „cauch potato“(…) iki vėlumų su butiokais diskutuodavome apie viską (draugystę su merginomis, darbus, priklausomybes, kurių kai kurie turėjo, ateities planus), ​melsdavomės, bendraudavome su Joanitų broliais. (Linas)​

 

Daug diskusijų užverda su vaikinais ir  broliais svarbiais egzistenciniais klausimais tiek per susitikimus, tiek prie virtuvės stalo. Jei tik jauti iš savo pusės norą plėsti suvokimą apie gyvenimą – tai nuostabi aplinka, patikėkit. (Dominykas)