Taizé – Gailestingumo vakarai

Vilniaus Taizé – Gailestingumo vakarai organizuojami tris kartus per metus Šv. Jono bendruomenėje ir yra skirti visiems Vilniaus miesto gyventojams. Pagrindinis vakaro tikslas – sutikti Gailestingąjį Jėzų.

Šis vakaras ypatingas, nes tai dar vienas įspūdingas susitikimas su Dievu! Jis kitoks, nes nuolat yra giedamos Taize giesmės, vyksta užtarimo malda, išpažintis. Šie visi dalykai, tai pagalba mums, pagalba, kuri padeda labiau pažinti, priartėti prie Jėzaus meilės, bet svarbiausia – ji atveria mūsų širdis Dievui, kuris vėliau pradeda mus gydyti savo begaline meile.
Deimantė

Taize vakarai man – tai laikas pabūti su Dievu pačiu paprasčiausiu, todėl tokiu artimu būdu: sėdint veik ant grindų, besiklausant giesmių, galinčių esmę sutalpinti į vieną sakinį, nueinant užtarimo, nors taip nedrąsu, bet išdrįstu, nes čia visi savi, susirinkę vedini, atrodo, to paties vidinio ilgesio. Chaotiškoje kasdienybėje ilgiuosi to paprastumo, bendrumo jausmo, atviro pokalbio su Dievu, kuris šiltai priima mane tokią, kokia esu.
Laura

Esu neapsakomai dėkinga už galimybę dalyvauti Taize gailestingumo vakaruose ir prisidėti prie jų atsiradimo. Man šie vakarai yra ypatingi tuo, kad juose nieko netrūksta, yra ir mokymas, ir giesmės, galimybė prieiti išpažinties, prašyti užtarimo maldos, taip pat užburianti aplinka, kuri labai padeda susikaupti maldai. Nors kad viskas būtų paruošta ir reikia įdėti nemažai darbo ir laiko, bet tai, kas vyksta vakaro metu, pakelia širdį iki pat aukštybių.
Kamilė

Programa: Pradžia – 19.30 val. Vakaro metu: Mokymas, Taizé pamaldos, adoracija, galimybė prieiti išpažinties, užtarimo malda, vaišės ir arbata.
Norinčius kviečiame ateiti šiek tiek anksčiau ir dalyvauti šv. Mišiose 18.30 val.

Renginys nemokamas.
Daugiau informacijos rasite čia.

KVIEČIAME REGISTRUOTIS SAVANORIUS