Rekolekcijos Patmos saloje: Apreiškimas šventajam apaštalui Jonui


Kviečiame jus į piligriminę kelionę po Turkiją ir Graikiją, liepos 24-31 d., kartu su br. Kūdikėlio Jėzaus Pranciškumi. Keliausime į Efeso miestą Turkijoje, kuriame gyveno Švč. Mergelė Marija ir šv. apaštalas Jonas. Taip pat į Patmos salą, kur buvo ištremtas apaštalas Jonas ir ten parašė Apreiškimo knygą. „Aš, Jonas, jūsų brolis ir sielvarto, karalystės bei ištvermės bendrininkas Jėzuje, buvau saloje, vardu Patmas, dėl Dievo žodžio ir Jėzaus liudijimo“. (Apr 1, 9)

Jonas – apaštalas evangelistas – ketvirtosios Evangelijos ir Apreiškimo (Apokalipsės) autorius. Jis kilęs iš Betsaidos, žvejo Zebediejaus sūnus, apaštalo Jokūbo brolis. Prieš tapdamas vienu iš apaštalų Jonas buvo Jono Krikštytojo mokinys. Jis – jauniausias iš apaštalų ir Jėzaus ypatingai mylimas. Evangelijoje Jonas save dažniausiai vadina „mokiniu, kurį Kristus mylėjo“.

Ši piligriminė kelionėrekolekcijos skirta visiems neskubantiems, trokštantiems giliau pažinti paskutiniąją Šventojo Rašto Apokalipsės knygą ir apaštalo Jono gyvenimą. Kasdien bus švenčiamos šv. Mišios, skiriama laiko bendrai ir asmeninei maldai, teminėms konferencijoms, asmeniniams pokalbiams ir pasidalinimui. Sala garsėja saulėtais smėlio paplūdimiais, švariu jūros vandeniu. Laisvu laiku galima išsimaudyti ar smagiai pasivaikščioti po gražiausius salos kampelius. Tai gražus laikas tiek fiziniam, tiek dvasiniam poilsiui.