6 ŽINGSNIS – PASIRŪPINTI KITAIS CEREMONIJOS ATRIBUTAIS

Primename, kad broliai su pasitikėjimu įsileidžia Jus į vienuolyno patalpas. Broliams padeda savanoriai, tad prašome Jūsų pačių iniciatyvos bei supratingumo derinant rūpimus klausimus.

Privažiavimas prie bažnyčios: prašome atvažiuoti iš Antakalnio g., nes vartai Sapiegos g. skirti tik broliams.

Mes labai džiaugiamės, kad jūs tuokiatės pas mus, kad sveikinimai vyks vienuolyno teritorijoje. Esame 7 broliai, kurie gyvena kartu šeimos gyvenimą. Mums svarbu yra išlaikyti šiltus šeimyniškus santykius ir su Jumis. Suprantame, kad prie šventės prisideda ir švenčių organizatoriai, padedantys Jums, tačiau norėtume bendradarbiauti tik su Jumis, o ne su koordinatoriais. Norime išlaikyti šiltą santykį su Jumis ir nenorime būti laikomi tik įmone, kuri nuomoja patalpas. Dėl bet kokių klausimų prašome kreiptis tiesiogiai. Ačiū už jūsų supratingumą.

Bažnyčios puošimas:
– Atsakingi patys sužadėtiniai, kurie pasirūpina gėlėmis, žvakutėmis ir kitais reikalingais dalykais. Reikėtų kreiptis į savanorę, kuri pagal sutarimą papuoš bažnyčią (neleidžiame puošti bažnyčios kitiems asmenims): Gelena 86 0993704, volcok.gelena@gmail.com . Gėles prašome palikti bažnyčioje.
– Gėlių žiedlapius, jei jie bus barstomi, po ceremonijos būtinai reikia susišluoti (ir bažnyčioje, ir kieme). Prašome nenaudoti popierinių ar tekstilinių žiedlapių, konfeti ir pan. Gerbdami sakralią erdvę bei ateinančius po Jūsų nebarstykite žiedlapių bažnyčioje. Jeigu po ceremonijos bus barstomi gėlių žiedlapiai, prašome pranešti, kas sutvarkys bažnyčią ir laiptus po ceremonijos.
– Jei tą pačią dieną numatytos kelios santuokos, sužadėtinių prašome tarpusavyje susiderinti ir dalytis bažnyčios puošyba (apie tai informuoja ir kitų porų kontaktus duoda sekretorė).
– Žvakių negalima statyti ant kilimų ir ant suolų, net jeigu jos yra žvakidėse.

Auka:
– Už santuokos laiminimą prašome palikti auką, kuri įteikiama kunigui po ceremonijos. Tai gali padaryti ir liudytojai.
– Jei tuokia kunigas iš kitos parapijos, prašome palikti auką ir bažnyčiai. Ją galima perduoti vienam iš atsakingų brolių ar padaryti pavedimą (duomenys nurodyti čia).

Nuotraukos:
– Fotografas Ridas Damkevičius, tel. 8 636 55414
– Fotografė Austėja Lapėnaitė, tel. 8 699 56477, el. paštas: info@lapebaltoji.lt
– Mums yra svarbu išlaikyti bažnyčios ir santuokos ceremonijos sakralumą, kad galėtume melstis. Norint turėti gražių nuotraukų iš šios svarbios šventės mes prašome fotografų, kad jie laikytųsi kelių taisyklių:

1. Nevaikščios visose bažnyčios erdvėse, čia rasite nuotrauką su galimomis vietomis fotografuoti (kur fotografas negali eiti per santuokos arba krikšto ceremoniją)

2. Prašome fotografų neatitraukti dėmesio į save, ceremonijos metu judėti ramiai, nebėgioti.

3. Nefotografuoti per skaitinius ir pamokslą. Būtume dėkingi jei visa naudojama technika veiktų tyliai, atsisakytumėte nereikalingų garsų, kuriuos galima išjungti.

4. Jeigu pasirinksite kitą fotografą: fotografui prieš ceremoniją reikia ateiti pas kunigą ir susitarti dėl sąlygų (fotografuoti prašome diskretiškai).

Po ceremonijos:
– Po ceremonijos galima likti kieme sveikinimams. Nebijokite paieškoti Jums tinkančios vietos – kieme yra daug vietos ir gražių kampelių.
Vienuolynas gali paskolinti stalus vaišėms, jie yra rūbinėje prie zakristijos. Stalų išmatavimai: 80 cm plotis, 75 cm aukštis, 120 cm ilgis.
Stalų išsinešimu, dengimu ir grąžinimu į vietą turite pasirūpinti patys. Derinti su sekretore vilnius@joanitai@org, tel. 8 605 01424 (skambinti darbo dienomis nuo 10:00 iki 13:00 val.).
– Vienuolyne vyksta nuolatinė Švč. Sakramento adoracija, todėl prašome po ceremonijos likti kieme ne ilgiau nei 1-1,5 val. Prašome neleisti muzikos per garso įrangą ir nestovėti prie bažnyčios durų.