Skelbimai. Vasario 5-11 d.

SKELBIMAI
LITURGIJA
Antradienį, trečiadienį, penktadienį – 18.30 val., šeštadienį – 11:30 val.
Sekmadienį  – 10.00, 12.00 (lietuvių k.) ir 18:30 val. (lenkų k.).

Išpažinčių klausoma prieš kiekvienas šv. Mišias ir šeštadieniais 18.30-19.30 val.

Šventojo Tėvo intencija vasario mėnesiui: melskimės, kad parapijos, svarbiausiu dalyku laikydamos bendrystę, vis labiau taptų tikėjimo ir brolybės bendruomenėmis, atviromis žmonėms, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

PASAULINĖ LIGONIŲ DIENA. TEIKIAMAS LIGONIŲ SAKRAMENTAS
Vasario 11 d., šeštadienį, minėsime Lurdo Švč. Mergelė Marija, ši diena taip pat paskelbta Pasauline ligonių diena. Šv. Mišių metu – 11.30 val. – bus teikiamas ligonių sakramentas, sergantiems lėtinėmis ligomis. Išpažinčių bus klausoma nuo 11 val. Priimant ligonių sakramentą reikėtų atlikti išpažintį ir priimti Šv. Komuniją šv. Mišių metu. Padėkite savo sergantiems artimiesiems atvažiuoti į bažnyčią ir priimti ligonių sakramentą.

JAUNIMO IR SUAUGUSIŲJŲ ALFA KURSAS MŪSŲ VIENUOLYNE
Kviečiame prisijungti į Alfa kursą, ketvirtadieniais 18.20 val., Jono Pauliaus II salėje, II aukšte. Vasario 2 ir 9 d. atviri susitikimai, norint dalyvauti, ateikite 18.10 val.

SUTVIRTINIMO KURSAI SUŽADĖTINIAMS
Kursai prasideda 2023 kovo 14 d., antradieniais, 18.30 val. Susitikimų datas ir registraciją rasite čia: joanitai.org/sutvirtinimas-suzadetiniams/

Šis kursas yra skirtas abiem sužadėtiniams, net jei vienas iš jūsų jau turi Sutvirtinimo sakramentą. Tai padės kartu keliauti į Santuokos sakramentą, kartu ieškoti atsakymų į svarbiausius kylančius klausimus.