Skelbimai balandžio 18 – 25 d.

LITURGIJA

Pirmadienį, Antradienį, Trečiadienį, Ketvirtadienį, Penktadienį – 18.30 val. Šeštadienį – 11:30 val.

Sekmadienį  – 10.00, 12.00 (lietuvių k.) ir 18:30 val (lenkų k.)

Po kiekvienų šv. Mišių kviečiame ateiti šv. Komunijos. 04.25 d. broliai šv. Komuniją dalins iki 14:30

 

Išpažinčių klausoma prieš kiekvienas šv. Mišias ir:

Antradienį 17.30 – 18.30 val., Šeštadienį 18.30 – 19.30 val.

Šv. Mišiose galite dalyvauti ir www.youtube.com/Joanitai 

 

Balandžio 23 d. Šv. Jurgis, kankinys, antrasis Lietuvos globėjas

Balandžio 24 d. Šv. Adalbertas (Vaitiekus), vyskupas, kankinys

Balandžio 25 d. Gerojo Ganytojo sekmadienis. Išpažintis ir komunijos dalinimas vyks iki 14:30 val.

 

REKOLEKCIJOS Balandžio 24 – 25 D.

Kviečiame į rekolekcijas tema – „Kaip išgyventi Jėzaus prisikėlimą šiandien?“. Rekolekcijų metu gilinsimės į Jėzaus apreiškimus po prisikėlimo, ypatingai į Marijos Magdalietės ir Tomo. Kalbėsime apie jausmų ir proto vietą tikėjime. Ar turiu visąlaik jausti, kad pasitikiu Dievu, ar abejonės yra nuodėmė?

Klausysime paskaitų dalinsimės grupelėse, skaitysime šv. Raštą, turėsime galimybę gyvai ar transliacijos būdu sudalyvauti šv. Jono brolių pamaldose, kryžiaus kelyje, maldos vakare su galimybe atlikti išpažintį.

Rekolekcijas ves broliai Jurgis ir Paulius. Registraciją rasite mūsų puslapyje: https://www.joanitai.org/rekolekcijos-3/

 

ALFA KURSO BAIGIAMASIS VAKARAS

Po 12 Alfa kurso susitikimų, kurių metu klausėmės pranešimų, ieškojome atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus, išgyvenome grupelėse bendrystės džiaugsmą, kviečiame jus dalyvauti baigiamajame alfa kurso vakare, kuris vyks balandžio 25 d., sekmadienį, 15 val. Išganytojo bažnyčios kieme. Vakaro metu galėsime išgirsi Alfa kurso dalyvių liudijimus, vyks šlovinimas, malda. Esate laukiami visi alfa kurso dalyvių šeimos nariai, draugai ir visi kurie nori daugiau sužinoti apie alfa kursą.

Ši popietė vyks Gerojo ganytojo sekmadienį, mes jus labai raginame ateiti dalyvauti šioje šventėje, melstis už kiekvieną baigusį alfa kursą dalyvį, melstis už jo pašaukimą, tolimesnį tikėjimo kelią.

(Informacija dėl baigiamojo vakaro bus patikslinta, atsižvelgiant į nuolat kintančią situaciją dėl covid-19.)

ŠEIMŲ FESTIVALIS

Registracija į festivalį jau prasidėjo! Skubėkite registruotis, ypatingai tie, kurie dar nėra buvę šiame festivalyje. Vietų skaičius ribotas.

 

TALKA VIENUOLYNE

Atėjus pavasariui, atgimus, pats metas prašluoti ir seniai matytus kampus! Labai kviečiame jus į talką. Mums reikia jūsų pagalbos langų valymui, bažnyčios ir vienuolyno bendrų patalpų valymui. Jei turite galimybę ateiti padėti, darbo dienomis kviečiame jus bet kuriuo jums patogiu metu arba balandžio 24 (šeštadienį) nuo 10 iki vakaro. Atsineškite savo įrankių, jei neturėtumėte, broliai jų parūpins. Jei kiltų klausimų, skambinkite br. Jurgiui 860087627

 

PRAŠYMAS SKIRTI 1,2 %

Prašome skirti 1,2 % nuo jūsų GPM (gyventojų pajamų mokesčio) bažnyčiai ir vienuolynui išlaikyti.

Mūsų bendruomenė gyvena iš tikinčiųjų aukų, todėl drįstame prašyti jūsų paramos ir su malda nuoširdžiai dėkojame. Už mūsų geradarius kiekvieną mėnesį aukojame šv. Mišias jų intencijomis.

Dėkojame už jūsų paramą 2020 m. Gavome 11765,30 Eur, kurie padėjo mums pabaigti tvarkyti vargonus, padaryti naujus suolus koplyčioje, įrengti naujas dirbtuves, išdažyti nuolatinės adoracijos koplyčią, sutvarkyti joje vėdinimo sistemą, atnaujinti garažą. Be jūsų pagalbos vienuolynas neišsilaikys!

Šiais metais planuojame atnaujinti pievą ir pasirūpinti sodu, pakeisti grindis studentų bendrabutyje ir bažnyčios tambūre, perdažyti keletą kambarių, pakeisti tvoros duris ir tęsti bažnyčios restauravimo darbus.

Prašymo formą galite pateikti arba internetu per VMI svetainę www.deklaravimas.vmi.lt., arba užpildę popierinę formą ir ją atnešę į Zakristiją. Daugiau informacijos rasite mūsų puslapyje joanitai.org (Pagalba broliams)

5 langelis: 2020, 6S langelis: pažymėti varnele,

Paramos gavėjas 192060790, 1,2 proc, Mokestinį laikotarpį galite užrašyti iki 2024 metų

Prašymo formas turite pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 1 d.

 

RINKLIAVA

Prie rinkliavos galima prisidėti broliams pervedus internetu:

Juridinis pavadinimas:  Šv. Jono kongregacijos Vilniaus vienuolynas
Juridinis kodas: 192060790    Bankas: SEB   Sąskaitos numeris: LT70 7044 0600 0120 8428

 

PADĖKA

Ačiū už Jūsų visokeriopą pagalbą! Ačiū visiems, kurie mums padeda įvairia pagalba ir maldomis. Mes už Jus meldžiamės ir dėkojame Dievui