1,2% GPM skyrimas

Prašome jūsų palaikyti mūsų vienuolyną, skiriant 1,2% nuo jūsų GPM (gyventojų pajamų mokesčio), kad bažnyčia ir vienuolynas galėtų būti atviri visiems.

Mūsų bendruomenė gyvena iš tikinčiųjų aukų, todėl drįstame prašyti jūsų paramos ir su malda nuoširdžiai dėkojame. Už mūsų geradarius kiekvieną mėnesį aukojame šv. Mišias jų intencijomis.

Nuo 2022-01-01 FR0512 prašymus, skirti dalį GPM paramos gavėjams, galima teikti tik elektroniniu būdu. Teikiant prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį, reikia žinoti tik šią informaciją:
Pavadinimas: Šv. Jono kongregacijos Vilniaus vienuolynas
Identifikacinis kodas: 192060790
Mokesčio dalies paskirtis: Parama veiklai

KAIP PATEIKTI PRAŠYMĄ EL. BŪDU?

Prašymo formas galite pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 d., bet rekomenduojame pateikti jau DABAR. 

Dėkojame už jūsų paramą 2021 m., gavome 17 555 Eur! Jūsų parama padėjo mums restauruoti dalį bažnyčios bei tvarkyti dokumentaciją, sukonstruoti tentą priešais bažnyčią, remontuoti vandentiekio vamzdžius, akmeninius laiptus priešais pagrindinį įėjimą, sutvarkyti ir atnaujinti laiptų dangą į Jono Pauliaus II salę, studentų virtuvės ir kambarių grindis, iškloti kiliminę dangą, padengė katilo priežiūros išlaidas. Be jūsų pagalbos vienuolynas neišsilaikytų, dėkojame už jūsų pagalbą!

Šiais metais planuojame pirkti pavėsinės stogą, tęsti bažnyčios restauravimo darbus, remontuoti laiptus į bažnyčią ir vienuolyną, perdažyti viešas erdves, pakeisti duris, esančias tvoroje iš Antakalnio g. pusės, gražinti sodą. Jūsų lėšos padeda mums organizuoti įvairias programas – Alfa, Beta, priimti įvairias grupes vienuolyne – jaunimo ir suaugusiųjų maldos, Šventojo Rašto skaitymo grupes.