1,2% GPM SKYRIMAS

Dėkojame už jūsų paramą 2022 m., gavome 4147,57 Eur! Jūsų parama padėjo mums adoracijos koplyčioje įrengti kondicionavimo sistemą, atlikti katilinės profilaktiką ir remontą, tęsti bažnyčios tyrimus, dviejuose studentų kambariuose pakeisti grindų dangą, išdažyti sienas, apšiltinti lubas. Be jūsų pagalbos vienuolynas neišsilaikytų, dėkojame už jūsų pagalbą!

Šiais metais planuojame apšildyti stogą studentų ir seserų pusėje, kad būtų šilčiau ir sunaudotume mažiau energijos, remontuoti laiptus į vienuolyną ir bažnyčią, pakeisti duris, esančias tvoroje iš Antakalnio g. pusės, perdažyti brolių koplyčią, tęsti bažnyčios tyrimus, atnaujinti studentų bendrąjį kambarį, gražinti sodą. Jūsų lėšos padeda mums organizuoti įvairias programas – Alfa, Beta, priimti įvairias grupes vienuolyne – jaunimo ir suaugusiųjų maldos, Šventojo Rašto skaitymo grupes.

Prašome jūsų palaikyti mūsų vienuolyną, skiriant 1,2 % nuo jūsų GPM (gyventojų pajamų mokesčio), kad bažnyčia ir vienuolynas galėtų būti atviri visiems. Mūsų bendruomenė gyvena iš tikinčiųjų aukų, todėl drįstame prašyti jūsų paramos ir su malda nuoširdžiai dėkojame. Už mūsų geradarius kiekvieną mėnesį aukojame šv. Mišias jų intencijomis.

FR0512 prašymus, skirti dalį GPM paramos gavėjams, galima teikti tik elektroniniu būdu. Teikiant prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį, reikia žinoti tik šią informaciją:
Pavadinimas: Šv. Jono kongregacijos Vilniaus vienuolynas
Identifikacinis kodas: 192060790
Mokesčio dalies paskirtis: Parama veiklai

Prašymą skirti dalį sumokėto GPM paramai galima pateikti iki š. m. gegužės 1 d. per EDS, adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus Deklaravimas > Pildyti formą > FR0512 v.5