Studentų namai „Atsimainymas“

Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 30 d.

Šiuo metu laisvų vietų studentų namuose „Atsimainymas“ neturime.

KAS? STUDENTŲ NAMAI „ATSIMAINYMAS“
Katalikų studentų namai „Atsimainymas“ – tai iki 12 dirbančių ar studijuojančių vaikinų iš visos Lietuvos, nuo baritonų iki politologų, kurie gyvena vienuolyno antrame aukšte, bando kuo labiau panašėti į tikrą bendruomenę ir per čia praleidžiamus metus priartėti prie Dievo. Aišku, taip pat bando padėti arba bent netrukdyti broliams įvairiuose darbuose, susijusiuose su vienuolyno priežiūra.

KODĖL „ATSIMAINYMAS“ ?
Tai puiki galimybė gyventi gražiame Vilniaus kampelyje, sutikti daugiau tikinčių žmonių ir bandyti visiems kartu augti tikėjime ir artėti prie Dievo. Yra ir daugiau gyvenimo čia privalumų: geros galimybės mokytis, nes pas mus gana ramu, dar turime stalo teniso stalą ir, kas studentams itin aktualu, bent kartą per du mėnesius labai skaniai pavalgome pas brolius.

KĄ ČIA VEIKIAME?
Kartą per mėnesį paskiriame šeštadienio dieną su broliais vienuolyno tvarkymui, mokslo metų pradžioje ir turime bendrą malda su broliais.

KĄ GERO TURIME?
Bevielis internetas, stalo teniso stalas, didelis poilsio kambarys, erdvi virtuvė ir t. t.

KUR?
Antakalnio 27. Patogus susisiekimas su miesto centru ir Saulėtekiu – bene svarbiausiomis kryptimis Vilniaus studentams.

UŽ KIEK? Ir visa tai už 100 € per mėnesį. Padedant broliams jų darbuose, kaina gali mažėti.

KONTAKTAI
Studentų namų kuratoriai: brolis Steponas
Tel. nr. +370 607 88 594
El. paštas: brsteponas@joanitai.org

Kontempliatyviosios seserys savo vienuolyne (Antakalnio g. 27, Vilnius) taip pat turi namus merginoms. Kreiptis telefonu 8 647 645 84 (sesuo Ieva Marija).