Šeimų Festivalis 2018 Liepos 18-22 d.

REGISTRACIJA Į FESTIVALĮ YRA BAIGTA

 ŠV. JONO BENDRUOMENE  „Taikos Karalienė !“
„Kiek galima ir kiek nuo jūsų priklauso, gyvenkite taikoje su visais žmonėmis” (Rom 12, 28)

Mielos šeimos, 2018 m. liepos 18 – 22 d. kviečiame Jus į festivalį su Šv. Jono kongregacijos broliais ir seserimis Varėnos raj., Mardasave. Tai 9-oji šeimų stovykla Mardasave ir dvidešimtoji Lietuvoje, rengiama joanitų.

·      Festivalio tikslas – grįžti prie šaltinio: vesti šeimas į bendrystę su Viešpačiu per šv. Mišias ir Švč. Sakramento adoraciją, Dievo Žodžio skaitymą, liturgines valandas; vesti į evangelinį Dievo meilės, bendrystės ir tarnystės džiaugsmą.

·      Festivalis tęs t. Antano „Vilties vaikų“ misiją – vesti vaikus į Jėzaus Kristaus realaus buvimo Eucharistijoje pažinimą.

·      Diskusijos, vaidinimai, maudynės, naktiniai žygiai, vakaronės.

MOKESTIS: 1 suaugusiajam – 40 Eur, pirmajam vaikui – 30 Eur, antrajam vaikui – 20 Eur, visiems kitiems vaikams – po 10 Eur. Vaikams iki 2 metų – nemokama. Išankstinis įnašas nuo šeimos – 100 Eur, iš kurių 30 Eur bus negražinama registracijos atšaukimo atveju. Likusią sumą mokėti galima atvykus į stovyklą arba pervedant į sąskaitą (žemiau) iki liepos 1 d.

Registracija:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKnhZVbB5HuJq9eLS3eFujbSc5NMR8HZCxjq3VqLZxvc1niA/viewform

Arba el. p. registracija.broliai@gmail.com 

Telefonas pasiteiravimui  8 611 23216 (Vladas)

Registruotis prašome iki liepos 1 d.   

 

Išankstinį įnašą už festivalį (arba visą sumą) prašytume mokėti į šią sąskaitą mokėjimo paskirtyje BŪTINAI įrašant “Festivalis AVANSAS”:

Šv. Jono kongregacijos Vilniaus vienuolynas

Juridinis kodas: 19 20 60 790

Bankas: SEB

Sąskaitos numeris: LT70 7044 0600 0120 8428

 

Dėmesio! Šunys į festivalį nepriimami!

Prieš savaitę iki festivalio labai prašome patvirtinti atvykimą arba informuoti, jei negalėtumėte atvykti, nes bus sudaromas rezervinis dalyvių sąrašas.

Šv. Jono broliai, seserys ir talkininkai

 

 

JAUNIME, SAVANORIAUK ŠEIMŲ FESTIVALYJE !

Jeigu nori dalintis savo tikėjimu ir padėti vaikams išgyventi Šeimų Festivalį – prisijunk į savanorių gretas! Laukia puikus laikas Mardasave, kartu su kitu jaunimu. Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-ZbuAFxXRHncxa-gO696WyyInmdyboV140oM6i0OLSNAsCw/viewform?c=0&w=1

 

 

 

 

Šeimų festivalis kartu su Šv. Jono broliais ir seserimis „Daugiau nebegaliu“. Mardasavas, 2017