Paskaitų ciklas „Įžengimas į apokalipsę“ su br. Alain-Marie de Lassus CSJ. 4 dalis

Kartu su br. Alain-Marie de Lassus 2023 m. sausio 27-28 d. tęsime Apreiškimo Jonui knygos pažinimą, kuri yra laikoma vienu iš sunkiausiai suprantamų Šventojo Rašto tekstų. Joje ypatingai gausu simbolių, ženklų ir įvairių aprašymų, reikalaujančių paaiškinimų. Bet ši knyga per šv. Joną mums yra duota Dievo, kaip mūsų kasdienės vilties maitintoja, padedanti atpažinti Dievo vedimą kasdienybėje ir budriai laukti Jėzaus atėjimo. Laukiame visų, net jei ir nedalyvavote pirmuosiuose cikluose. Ketvirtąją dalį tęsime nuo Apreiškimo Jonui knygos aštuntojo skyriaus „Keturi pirmieji trimitai“.

Apokalipsines paslaptis ir simbolius atskleis šventojo Jono kongregacijos brolis Alain-Marie de Lassus, kuris turi teologijos daktaro laipsnį ir dėsto Šventąjį Raštą bei teologiją kongregacijos formacijos namuose Rimonte, Prancūzijoje. Jis taip pat dažnai veda sesijas ir pamokslauja užsienyje. Paskaitos vyks prancūzų arba anglų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą.

Paskaitų ciklas vyks Zoom platformoje. Prisijungimo nuorodas atsiųsime keletą dienų prieš paskaitų ciklo pradžią. Dalyvio auka 40 €. Auka neturėtų būti jums kliūtis dalyvauti paskaitų cikle. Laukiame visų, net jei ir nedalyvavote pirmuosiuise cikluose. Tokiu atveju, užsiregistravus parašykite mums laišką ir pasidalinsime su jumis kelių praėjusių paskaitų nuorodomis.

REGISTRACIJA: forms.gle/fUVxjYqt2EnXjqnZ6
Maloniai kviečiame šį laiką taip pat išnaudoti kaip asmenines rekolekcijas, pagal galimybes prisijungiant į maldą kartu su broliais, adoraciją bei šv. Mišias.
PROGRAMA:
Sausio 27 d., penktadienis
17:00 Vakarinė su broliais (koplyčioje)
17:30 Adoracija (galimybė prieiti išpažinties prieš šv. Mišias)
18:30 Šv. Mišios (bažnyčioje)
20:00 Paskaita Zoom platformoje
Sausio 28 d., šeštadienis
8:30 Paskaita Zoom platformoje
10:00 Paskaita Zoom platformoje
11:30 Šv. Mišios (bažnyčioje, galimybė prieiti išpažinties prieš šv. Mišias)
12:30 Dieninė su broliais (koplyčioje)
14:30 Paskaita Zoom platformoje
16:00 Paskaita Zoom platformoje
17:00 Klausimų/atsakymų laikas. Zoom platformoje
18.00 Vakarinė su broliais (bažnyčioje)
18.30 Adoracija (bažnyčioje, galimybė prieiti išpažinties)Rekvizitai:
Juridinis pavadinimas:  Šv. Jono kongregacijos Vilniaus vienuolynas
Juridinis kodas: 19 20 60 790
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT647044090102390738
Įmokos paskirtis: Už paskaitų ciklą