Naujienos

LIEPOS 16-osios SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI

 

XV EILINIS SEKMADIENIS

Karmelio kalno Švč. Mergelė Marija (Škaplierinė)

2017 m. liepos 16 d.

 

Viešpaties Jėzaus bažnyčia, Antakalnio g. 27

 

 

 

LITURGIJA

Iki rugpjūčio 27 d. sekmadieniais bus aukojamos tik vienerios Mišios: 12 valandą. 10 valandos Mišių nebus.

Liepos 22 d., šeštadienį, – šv. Marija Magdalietė.

 

Antradienį, liepos 18 d.. ir trečiadienį, liepos 19 d., šv. Mišias aukos br. Jonas Emmanuelis.

 

Šią savaitę prieš šv. Mišias nebus adoracijos.

 

Antradienį ir šeštadienį mūsų Bažnyčioje nebus klausoma išpažinčių.

 

ŠLOVINIMO STOVYKLA
Jeigu tu giedi, groji, o gal net priklausai chorui ar grupei ir nori iš tiesų pradėti šlovinti Viešpatį, šis festivalis kaip tik tau. Trys dienos karštos maldos,  paskaitų,  kūrybiškų workshop'ų ir audringo šlovinimo. Junkis ir kviesk savo bendruomenę. Vietų skaičius ribotas, tad nedelsk!

Vieta: Mardasavo kaimas (Dzūkija). Data: rugpjūčio 11-13 d. Kaina: 15 Eur.

Atsivežk instrumentą!TYLOS REKOLEKCIJOS MERGINOMS

Rekolekcijos vyks nuo rugpjūčio 6 d. 17 val. iki rugpjūčio 9 d. 15 val. Šv. Jono kontempliatyviųjų seserų vienuolyne (Antakalnio g. 27). Veda t. Reno Marija CSJ.

Kartu su seserimis: adoracija, liturginės valandos, šv. Mišios, tarnystės. Paskaitos apie Eucharistiją, Dievo žodį, Mergelę Mariją, brolišką meilę krikščioniškam gyvenimui pagilinti.

Užsirašykite tel. 864764584 (kreiptis į s. Daivą Mariją) arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. iki liepos 15 d.

 

SUDĖTINĖS ŠV. MIŠIOS

Broliai aukoja sudėtines šv. Mišias už gyvuosius ir mirusiuosius, 5 kartus per savaitę. Bažnyčioje šios Mišios yra aukojamos antradieniais 18.30 val. Jeigu norėtumėte prijungti ir savo artimuosius, prašom užrašyti jų vardus ir atnešti į zakristiją br. Dismui arba Vygantui. Sudėtines šv. Mišias pradėsime aukoti nuo rugsėjo 18 d.

 

PRAŠYMAS

Mūsų bažnyčioje nebėra vargonų. Jie dingo XIX a. Turime galimybę įsigyti vargonus iš Olandijos, kur užsidaro protestantų bažnyčia. Labai norėtume, kad šis gražus instrumentas mus vestų į gilesnę maldą. Kaina nemaža – 37 000 Eur (vietoj 200 000 Eur), tačiau šie vargonai yra labai geros kokybės. Jeigu norite ir turite galimybę paremti vargonų atstatymą, galite zakristijoje arba knygyne įsigyti „paramos kortelę“. Arba galite paaukoti tiesiogiai – mūsų sąskaitos numeris LT70 7044 0600 0120 8428 – su prierašu „Vargonai”.

Nuoširdžiai dėkojame už jūsų pagalbą ir aukas!

 

DĖKOJAME

Ačiū už jūsų pagalbą sode ir vienuolyno tvarkymą, palaikymą, maldą, dovanas, maistą ir daržoves broliams bei seserims!

 

 

br. Jurgis www.joanitai.org

Papildoma informacija