Naujienos

LIEPOS 2-osios SEKMADIENIO SKELBIMAI

SKELBIMAI

2017 m. liepos 2 d.

Viešpaties Jėzaus bažnyčia, Antakalnio g. 27

   

LITURGIJA

 

Mūsų bažnyčioje išpažinčių klausoma:  antradieniais 17.30-18.30, šeštadieniais 18.30-19.30, sekmadieniais nuo 11.30 (prieš Mišias).

 

Nuo liepos 2 d. iki rugpjūčio 27 d. sekmadieniais bus aukojamos tik vienerios Mišios: 12 valandą.

10 valandos Mišių nebus.

 

ŠLOVINIMO STOVYKLA
Jeigu tu giedi, groji, o gal net priklausai chorui ar grupei ir nori iš tiesų pradėti šlovinti Viešpatį, šis festivalis kaip tik tau. Trys dienos karštos maldos,  paskaitų,  kūrybiškų workshop'ų ir audringo šlovinimo. Junkis ir kviesk savo bendruomenę. Vietų skaičius ribotas, tad nedelsk!

Vieta: Mardasavo kaimas (Dzūkija). Data:  liepos 14-16 d. Kaina: 15 Eur.

Atsivežk instrumentą!TYLOS REKOLEKCIJOS MERGINOMS

Rekolekcijos vyks nuo rugpjūčio 6 d. 17 val. iki rugpjūčio 9 d. 15 val. Šv. Jono kontempliatyviųjų seserų vienuolyne (Antakalnio g. 27). Veda t. Reno Marija CSJ.

Kartu su seserimis: adoracija, liturginės valandos, šv. Mišios, tarnystės. Paskaitos apie Eucharistiją, Dievo žodį, Mergelę Mariją, brolišką meilę krikščioniškam gyvenimui pagilinti.

Užsirašykite tel. 864764584 (kreiptis į s.Daivą Mariją) arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. iki liepos 15 d.

 

NUOLATINĖS ADORACIJOS KOPLYČIA

Vasarą labai reikia pagalbos adoracijos koplytėlėje, šiuo metu yra laisvi šie naktiniai laikai:

•  I-II naktis 2-3 val. (nuo liepos mėnesio visam laikui);

•  III-IV naktis 23-24 val. (tik vasaros metu);

•  VI-VII naktis 4-6 val. (kas antrą savaitę, visam laikui).

Galbūt atsirastų žmonių, kurie norėtų prisijungti prie mūsų, labai lauksime atsiliepiančių. Rasykite  Laimai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.,  tel. 862084494.

 

Dienos metu reikia adoruotojų:

•  nuo liepos mėnesio antradieniais nuo 12 iki 13 val. (vasaros laiku);

•  nuo liepos mėnesio pirmadieniais nuo 17 iki 18 val. (keliems mėnesiams).

 

Taip pat labai prašome atsiliepti žmones, galinčius staiga prireikus pavaduoti susirgusį ar išvykusį adoruotoją – tiesiog palikite savo tel. nr. Giedrei ir būsite įtraukti į nepaprastai reikalingą ekstra pagalbos komandą :) Jei norite prisijungti, skambinkite arba rašykite Giedrei, tel. nr. 8 612 33017, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti..

 

DĖKOJAME

Ačiū už jūsų pagalbą sode ir vienuolyno tvarkymą, palaikymą, maldą, dovanas, maistą ir daržoves broliams bei seserims!

Seserims reiktų elektrinio arba benzininio dalgio žolei pjauti. Kreiptis į s. Teresę tel. 860077872. Nuoširdžiai dėkojame!

 

br. Jurgis www.joanitai.org
Papildoma informacija