JAUNIMUI

Pasaulinės jaunimo dienos
Plakatas

Alfa kursas jaunimui

Kas ta Alfa?
Alfa kursas jaunimui nuo 18 iki 28 m, norinčiam pažinti krikščionybės pagrindus, bei ieškantiems naujų patirčių ir pažinčių.

Įvairių gyvenimų liudijimai: aktorių, verslininkų, teologų ir kunigų, padės ieškantiems ir keliantiems esminius gyvenimo klausimus.

Alfa kurso pradžia vasario 10d., trečiadienį, 18:30, joanitų vienuolyne.

Registracija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
Daugiau informacijos www.facebook.com/kastaalfaVelykų tridienio rekolekcijos

Šv. Jono broliai kviečia melstis ir kartu išgyventi Velykų tridienį jaunimui skirtose rekolekcijose.

Todėl, jeigu esi 16–35 metų jaunos širdies žmogus, laukiame Tavęs tėvo Thomo, generalinio prioro, vedamose Velykų tridienio rekolekcijose, kurios padės geriau suprasti Velykų tridienio prasmę.

Rekolekcijos vyks Vilniaus šv. Jono Teologo vienuolyne (Antakalnio 27, Vilnius), 2016 m. kovo 24–27 dienomis.

Registracija iki Didžiojo Ketvirtadienio. Auka – 15 Eur. (Auka neturi tapti kliūtimi, norint dalyvauti rekolekcijose).
Kreiptis į Liną: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

„Ateik, būk mano šviesa!“
Jeigu ieškai savo gyvenimo kelio..., ateik ir būk JO šviesa! 25-40 m. vaikinams ir merginoms. Susitinkame 2 kartus per mėnesį Antakalnio g.27, Vilniuje, (Šv. Jono brolių vienuolyne). Paskaitos, bendrystė, maldos vakarai, tarnystė pas Motinos Teresės seseris. Edmundas 8 673 16 306.

Studentų namai „Atsimainymas“:
Puslapis

 
Europos skautai

Europos skautai pradeda naujus skautiškus metus. Išskirtiniai nuotykiai, tikra draugystė ir smagios stovyklos laukia tavęs.
skautai
8-11 metų mergaitės turi kreiptis į Oną Kvašytę - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti., 862347771

12-16 metų mergaitės -  į Ievą Neimantaitę - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti., 864437425

17 metų ir vyresnės merginos, moterys - į Jūratę Kudarauskaitę - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

12-16 metų berniukai - į Roką Badarą - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti., 861278115

17 metų ir vyresni vaikinai, vyrai - į Tomą Taškauską - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti., 867915710

Kas nori, gali prisijungti internetu prie „Facebook“: Europos Skautai Vilnius.

Nuotraukų galerija

A minute with a monk
Smagus ir užkrečiantis 2' video mokymas jaunimui (anglų kalba) nuo Šv. Jono brolių Austrijoje. Pakelia nuotaiką ir įkvepia.


Papildoma informacija