ŠEIMOMS

Šeimų dienos
Seimu diena mamos
Šeimų diena Sekmadieniais, su broliais ir apaštalinėmis seserimis.

Seimu diena kamuolis

Šeimų dienos, tai smagus laikas šeimoms pabūti  kartu su broliais ir apaštalinėmis seserimis. Šeimos turi galimybę išklausyti,  brolių bei seserų,  paruoštas  paskaitas, užduoti klausimus, pabendrauti ir pasimelsti kartu. Kol tėveliai klausosi paskaitų, vaikai pagal amžiaus grupes,  turi užsiėmimus su savanoriais.
Seimu diena spektaklis
 
Seimu diena paskaita


Apie šeimų dienų datas šiais metais bus skelbiama vėliau


Sutuoktiniai kviečiami gilintis į krikščioniškos santuokos dvasingumą:

Dievo Motinos bendruomenė

Vakaras kartą per mėnesį su 4–7 krikščioniškomis poromis (ieškančiomis, kaip kasdien poroje gyventi santuokos sakramento malone) ir br. Pranciškumi Ksaveru. Daugiau informacijos suteiks Simona tel. 8 685 75 065, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .  Apie judėjimo dvasingumą ir tikslus, susirinkimus, įsipareigojimus žr. http://www.diemo.lt .

J. Kentenicho šeimos pedagogikos akademija

Kaip poroms semtis gyvenimo išminties ir ją perduoti kitiems. Namų pokalbiai poroms ir dvejų metų studijų programa sutuoktiniams. Kreiptis į Ramūną Aušrotą tel. 8 612 86005,  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. . Daugiau informacijos: www.seimospedagogikosakademija.lt/Rekolekcijos 7-11 m. vaikams

2016 gegužės 28-29 d. Senuosiuose Trakuose su seserimis.
Štai tavo motina !” (Jn 19, 27). Ves ses. Faustina, ses. Paulina, ses. Klara ir ses. Kolombina.
Užsirašyti pas seseris  tel. 8 528 36 327, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. 
rekolekcijos vaikams


Šeimų festivalis

seimu festivalis 2014
2016 m. rugpjūčio 17-21 d. Mardasave.

2015 m. albumas facebooke. 


Normal 0 21 false false false FR X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 8 656 49693 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Tableau Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Papildoma informacija