PORŲ POKALBIŲ SAVAITGALIS 26-27 D.

Norime pakviesti Jus į Porų Pokalbių Savaitgalį, kuris vyks spalio 26-27 d. (nuo penktadienio vakaro iki šeštadienio vakaro) Marijos svečių namuose, Antakalnio 27, Vilniuje.

Rekolekcijos porai prasidės penktadienį vakare, spalio 26 d. ir baigsis šeštadienį vakare, spalio 27 d. Paprastai šiuose savaitgaliuose pranešimus skaito poros, baigusios Šeimos-Pedagogikos Akademiją. Pranešimai yra apie porų tarpusavio santykius. Viena iš temų bus apie moters ir vyro skirtingumus. Kiekvieną pranešimą skaito vis kita pora, todėl visos patirtys, kurias girdėsite yra išgyventos ir unikalios. Po kiekvieno pranešimo dalyvaujančios poros turės laiko asmeniniam poros pokalbiui. Šeštadienį nuo 14.00-15.00 bus galimybė dalyvaujančioms poroms asmeniškai susitikti su vienu iš brolių kunigų joanitų. Principas – vienas klausimas – viena pora – laikas apie 20 min.

Rekolekcijos poroms yra gera galimybė daugiau laiko skirti savo poros tarpusavio santykiui pažinti, atrasti ir auginti.

Rekolekcijos vyksta Marijos svečių namuose. Kiekviena pora gauna gyventi po atskirą kambarėlį. Esant geram orui porų pokalbiai vyksta, vaikščiojant vienuolyno kiemelyje, lietingam orui esant – puiki galimybė kalbėtis kambarėliuose.
Maisto ruošimu bei indų plovimu rūpintis nereikia.

Tai puiki galimybė daugiau laiko skirti vienas kitam. Tai galimybė pasikalbėti su savo sutuoktiniu apie naujus dalykus, vienas kitą pradžiuginti bei nustebinti.

Maloniai lauksime Jūsų Porų Pokalbių Savaitgalyje-rekolekcijose.

Būsime dėkingi jei šia informacija pasidalinsite su savo draugais bei pažįstamais

Skelbimas prisegtuke
Su meile
J. Kentenicho šeimos pedagogikos akademija
AUGTI POROJE

Savaitgalį vedanti pora
Ramunė ir Arūnas Maziukai
8699 10969